Adidas SolarGlide 5 Womens

کفش آدیداس سولار گلاید ۵ زنانه

از {{model.count}}
5,900,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
انتخاب رنگ
کفش آدیداس سولار گلاید ۵ زنانه - GX5512کفش آدیداس سولار گلاید ۵ زنانه - GX5496کفش آدیداس سولار گلاید ۵ زنانه - GX5511کفش آدیداس سولار گلاید ۵ زنانه - GX5513
کفش آدیداس سولار گلاید ۵ زنانه - H01163انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

یکی از مطرح ترین مدل ها در بین رانینگ های همه کاره آدیداس سولارگلاید ۵ هست که به دلیل کارایی بالا در پیاده روی و باشگاه در عین فرم های مختلف دویدن مشهور است. زیره کفش کونتیننتال، زیره بوست و رویه بافتنی باعث شده این کفش برای این که این ویژگی های مثبت را ارایه دهد کمی سنگین و گران قیمت باشد.

نقد و بررسی کفش ورزشی آیداس سولارکلاید ۵ زنانه

مجموعه آدیداس گلاید چندین بار در طول سال ها نام خود را تغییر داده است، در بین مجموعه های مختلف از کفش های ورزشی آدیداس، اما اساساً این لاین (سولارگلاید) کارش تولید کفش های رانینگ برای مسافت های طولانی است. Solarglide 5 با استفاده از زیره بادوام Continental و همچنین دوگانه Boost و EVA میانی به این سنت ادامه می دهد. اما این کفش با مدل های قبلی کاملا متفاوت است. اضافه شدن سیستم LEP که در Ultraboost 21 هم دیده می شود، هندسه زیره میانی کاملاً جدید، رویه جدید و سواری بسیار نرم تر. با اضافه شدن برخی به روز رسانی های خوب، این کفش به یک کفش تمرینی روزانه‌ی با کیفیت تبدیل می شود. 

نقد و بررسی کفش ورزشی آیداس سولارکلاید ۵ زنانه

نگاه کلی به آدیداس سولارگلاید ۵

آدیداس سولارگلاید ۵ یک کتانی رانینگ خنثی برای کسانی است که می‌خواهند یک سواری سفت اما با بالشتک لازم برای تمرین دویدن طولانی داشته باشند. سیستم پیچشی LEP (Linear Energy Push) سفتی را به خصوص در قسمت جلویی پا و پاشنه می افزاید. قسمت بالایی ضخیم تر است اما دارای عرض معمولی با کشش ملایم است. زیره میانی BOOST سطح بالایی از بالشتک را فراهم می کند، اما به قیمت سنگین کردن کفش. کفی که به خوبی تکان خورده است، انتقال آسانی را ایجاد می کند، و Adidas Solarglide 5 را به یک مربی روزانه ثابت برای طی چندین هزار مایل تبدیل می کند.  

آدیداس سولارگلاید ۵ زنانه کفشی است که باید بتواند مسافت پیموده شده بسیار بالایی را پشت سر بگذارد. این کفش به دلیل داشتن پاشنه بسیار خوب و سیستم پیچشی HEP یکپارچه در قسمت میانی پا، بیشتر در رده خنثی پایدار حرکت می کند. کفش به خودی خود بسیار باکیفیت به نظر می‌رسد، زیرا رویه آن کمی ضخیم تر است و زیره میانی کمی تقویت‌ شده است. 

نگاه کلی به آدیداس سولارگلاید ۵ زنانه

تناسب، ابعاد و فیت در سولارگلاید ۵ زنانه

آدیداس سولارگلاید 5 در سایز ۳۸ زنانه معمولی اروپا به اندازه من است. رویه یک ماده بافتنی ضخیم است که به طور کامل بازیافت می شود. به لطف تقویت‌کننده‌های داخلی گسترده، نسبتاً گرم است اما ایمن است. یقه پاشنه به خوبی پوشانده شده است و یک پیشخوان پاشنه دوشاخه را می پوشاند. مانند بسیاری از مربیان اخیر آدیداس، پیشخوان پاشنه در طرفین داخلی و جانبی با شکافی در عقب ترین قسمت قرار دارد. این برای پاشنه حساس من بسیار خوب عمل می کند و پشت پای را به خوبی قفل می کند. با این حال، زبان ناامید کننده است زیرا دو طرف میانی و جانبی در تمام طول آن روی خود جمع می شوند. زبان ضخیم نیست، اگرچه دارای اتصالات دوگانه به توری ها است. هر بار که کفش را می‌پوشید، این کار مستلزم قرار دادن دقیق آن است. امنیت خوب است زیرا مجبور نبودم کفش را با بند ببندم. Solarglide رویه‌ای گرم‌تر، بسیار بالشتک‌شده و سنتی است که به دلیل ساخته شدن از مواد بازیافتی، روی زبان آزاردهنده‌ای عبور می‌کند. 

بررسی عملکرد کفش دویدن آدیداس سولار گلاید ۵ زنانه

بررسی عملکرد کفش دویدن آدیداس سولار گلاید ۵ زنانه

من از عملکرد Solarglide 5 شگفت زده شدم. اولین چیزی که بلافاصله متوجه شدم این بود که انتقال پاشنه و عقب بسیار نرم تر از گذشته بود. یک اریب متمرکز بزرگ در قسمت عقب وجود دارد که همراه با یک شیار عمیق در خط وسط کفش است که به عنوان یک پد تصادف عمل می کند. آدیداس در تمام قسمت‌های عقب، وسط پا و جلوی پاهای اولیه، اکنون از چیزی که سیستم LEP نامیده می‌شود، استفاده می‌کند. این شبیه به سیستم پیچشی است که در کفش‌های دیگر انجام داده‌اند، اما بیشتر طراحی H شکل با استفاده از پلاستیک است. این در بین یک لایه تقویت کننده میانی و همچنین زیره بالایی از EVA تعبیه شده است. نتیجه انتقال بسیار نرم از پاشنه پا به قسمت میانی پا با پاشیدن برخی عناصر پایداری خوب است. زیره تقویت‌کننده و سیستم LEP درست قبل از رسیدن به مفاصل PIP/DIP (انگشتان پا) خاتمه می‌یابد و اجازه می‌دهد تا مقداری انعطاف‌پذیری کفش در جلو باشد. برای اینکه چقدر کفش وجود دارد، انتقال در واقع بسیار خوب است. پاشنه و قسمت میانی پا مانند یک کفش گهواره‌ای به نظر می‌رسد و جلوی پا احساس طبیعی خوبی برای پا ایجاد می‌کند. به دلیل سفتی در سرتاسر و قوی بودن بوست، کفش به طرز شگفت انگیزی نسبت به وزن واکنش نشان می دهد. با این اوصاف هنوز هم کمی درشت است. این یک مسافت پیموده شده روزانه است. من به اجبار کمی کار با سرعت بالا را انجام داده ام، اما این چیزی بیشتر برای ثبت مایل ها است. زیره Continental کشش واقعا خوبی را ارائه می دهد و من با این کفش در شرایط خارج از جاده نیز موفقیت هایی دارم. خارج از وزن آشکار، من واقعاً از این کفش لذت بردم و این مربی تقویت کننده مورد علاقه من از زمان اولیه Energy Boost است.

بررسی پایداری سولارگلاید ۵ زنانه

بررسی پایداری سولارگلاید ۵ زنانه

Solarglide 5 در رده پایداری بسیار خوب عمل می کند. خود این کفش به عنوان یک کفش پایدار به بازار عرضه نمی شود، اما از چندین عنصر پایداری استفاده می کند که باعث می شود این کفش سواری در رده خنثی پایدار قرار بگیرد. این کفش دارای یک مورب پاشنه متمرکز بسیار خوب است که آنها را از پارک حذف کردند و به خوبی به سیستم LEP آنها منتقل می شود. طراحی H سیستم LEP به ایجاد سفتی پیچشی کمک می کند، اما مسیری با کمترین مقاومت در خط وسط کفش ایجاد می کند. این کفش همچنین با زیره بالایی EVA که بالای سیستم LEP قرار دارد و یک تکه زیره تقویت کننده خوب در زیر آن تثبیت شده است. کفش مطمئناً دارای بالشتک است اما در همه جهات بسیار زمین و پایدار است. قسمت بالایی نیز به خوبی در سراسر تقویت شده است. تنها چیزی که می تواند بر ثبات من تأثیر بگذارد، تناسب و عرض پاشنه پا است. 

توصیه ها در مورد سولارگلاید 5 زنانه

من واقعاً از Solarglide 5 لذت بردم. توصیه اصلی من به تناسب پاشنه است. تناسب، علیرغم اینکه چقدر دارای لایه‌بندی است، کمی گشاد به نظر می‌رسد. شاید پشتی ترین جنبه سیستم توری یا به سادگی عرض پاشنه باشد. من به این نگاه می‌کنم که شاید فقط قسمت پاشنه پا را باریک کنم یا مواد را کمی بیشتر در ناحیه پاشنه بکشم.

Adidas SolarGlide 5 Womens

این کفش برای چه کسانی مناسب است؟

آدیداس سولارگلاید 5 برای کسی است که به دنبال کفشی با بالشتک و محافظت زیاد در زیر پا است، اما همچنان احساسی سفت و محکم به کفش دارد. این کفش از پاشنه و وسط پا احساس تکان می‌دهد، اما جلوی پا انعطاف‌پذیری دارد که حس طبیعی پاشنه آن از بین می‌رود. این کفش دارای عناصر پایداری زیادی در قسمت میانی پا است و به شما یک حس راهنما از طریق کفش می دهد. این کفش قطعاً یک اسب کار است و می تواند شما را تا مسافت های زیادی به سمت آن پرتاب کند. اگر دوام و موارد ذکر شده در بالا همان چیزی است که به دنبال آن هستید، ممکن است ارزش بررسی را داشته باشد. کفش روی قسمت سنگین کار می کند، اما همه اجزا را به خوبی ادغام می کند.

برند
Adidas
مدل
SolarGlide 5
SKU
GX5512
مناسب سطوح
جاده آسفالت، سنگ‌فرش، پیست، سالن و پارکت، شن نرم
مناسب سرعت
دویدن آرام
مناسب مسافت
طولانی تا نیمه ماراتن
مناسب برای نحوه فرود پا
Heel strike
زاویه مچ پا
پرونیشن خنثی، پرونیشن، سوپینیشن
باشتک
Boost
انعطاف پذیری
نسبتا کم
کالکشن
Adidas Solar Glide
Adidas Continental
Adidas Boost
متریال
رویه از بافت مهندسی شده
تنفس پذیری
متوسط
عرض و پهنا
معمولی
وزن هر لنگه
۳۰۶ گرم در سایز ۳۸ زنانه
ارتفاع جلو پا
۲۶ میلی متر
ارتفاع پاشنه
۳۶ میلی متر
اختلاف ارتفاع پاشنه تا پنجه
۱۰ میلی متر
تاریخ عرضه
Apr 2022
موارد استفاده
All-day wear | Walking | Jogging | Treadmill
تعداد رنگ
5

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط