Asics MetaSpeed Sky Women's

کفش اسیکس متا اسپید اسکای زنانه

از {{model.count}}
9,340,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
انتخاب رنگ
Asics MetaSpeed Sky Women's - 1012B069-800Asics MetaSpeed Sky Women's - 1012B069-650Asics MetaSpeed Sky Women's - 1012B069-600
انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

اگر یک لیست ۳ عددی از بهترین کفش های دویدن مسابقه‌ای یا رِیس رانینگ تهیه شود، قطعا متا اسپید اسکای اسیکس در آن لیست حضور خواهد داشت، البته به باور خیلی از متخصصان این کفش در کنار نایک ویپرفلای بهترین کفش های دنیا در دسته‌ی خود هستند. طراحی فوق العاده با سطح بی نظیری از تنفس پذیری، سبک وزنی، پایداری، میل به هجوم بردن به سرعت‌های بالا و حمایت از پاها باعث شده این کفش با وجود قیمت بالا در بین پرفروش ترین ریس رانینگ های دنیا قرار داشته باشد. در قسمت نقد و بررسی به طور مفصل این محصول دوست داشتنی از اسیکس را بررسی کردیم.

بهترین کفش دویدن مسابقه دنیا

با مسابقه روکش کربنی ASICS METASPEED Sky وارد سطح بعدی سرعت خود شوید.

سارا هال، ورزشکار خانم و دونده ماراتن کار حرفه ای اسیکس ، نمونه اولیه متا اسپید اسکای را به عنوان کفش مسابقه دویدن ماراتن استفاده کرد و به عنوان دومین نفر در ماراتن آمریکا به خط پایان رسید و با امتیاز 26.2 در پروژه ماراتون در چندلر، آریزونا، با امتیاز 26.2 به پایان رسید.

اما حتی اگر یک ماراتن کار حرفه ای نیستید، یا مسابقات کوتاه تر را ترجیح می دهید، ASICS METASPEED Sky چیزهای زیادی برای ارائه به دوندگانی دارد که به دنبال بالا بردن آن در جاده ها یا پیست ها هستند.

یک طراحی راکر قوی که از سبک‌ترین و نرم‌ترین بالشتک FF Blast Turbo ASICS ساخته شده است، با یک صفحه کربنی تمام قد برای ایجاد یک سواری سریع و سریع کار می‌کند. ASICS رویه را طوری طراحی کرده که سبک و روان باشد. به علاوه، از 100 درصد پلی استر بازیافت شده مهندسی شده است.

هر بخش از METASPEED بسیار هدفمند است. این سبک وزن و کارآمد است. هیچ بالشتک یا ساختار اضافی در قسمت بالایی وجود ندارد. یکی از منتقدان گفت: این دقیقا همان چیزی است که برای دویدن سریع نیاز دارید.

بازبین‌های ما ASICS METASPEED را از طریق مایل‌ها کار با سرعت و سرعت آزمایش می‌کنند. در اینجا چیزی است که آنها فکر می کردند.


تصویر ASICS METASPEED Sky زنانه


METASPEED Sky حرکت رو به جلو، انتقال صاف را ارتقا می دهد

هنگام طراحی METASPEED SKY، محققان موسسه علوم ورزشی ASICS به دنبال ایجاد کفشی بودند که سرعت را بر اساس سبک های رایج دویدن بهینه می کرد. آنها روشی را بررسی کردند که دوندگان تمایل دارند طول گام یا آهنگ خود را با سرعت بیشتری افزایش دهند.

محققان ASICS دریافتند که دوندگان با کفش هایی که سبک شخصی دویدن آنها را به حداکثر می رساند عملکرد بهتری دارند. اگر دونده ای هستید که با افزایش سرعت، طول گام خود را افزایش می دهید، به کفشی نیاز دارید که بازگشت عمودی از زیره میانی را افزایش دهد تا به شما کمک کند با هر قدم، زمین بیشتری را بپوشانید.

نتیجه:

 ASICS METASPEED Sky: کفشی طراحی شده تا طول گام را افزایش دهد و به شما کمک کند سریعتر بدوید.

METASPEED Sky بر روی طراحی زیره منحنی مستحکم، که یک راکر طبیعی را در کفش گنجانده است، استفاده می کند. این به کاهش خمیدگی مچ پا در حین دویدن کمک می‌کند، که به دوندگان اجازه می‌دهد این انرژی را در جای دیگری صرف کنند، یعنی در تعقیب مسابقه.

علاوه بر شکل فیزیکی کفش، ASICS یک صفحه کربنی تمام قد را در کفش دویدن زنانه متا اسپید اسکای اسیکس تعبیه کرده است که یک سواری سریع و پاسخگو را در محدوده وسیعی از فواصل ارائه می دهد.

یکی از منتقدان با هیاهو گفت: «همه چیز در مورد این کفش گام من را به جلو و باز می برد. من مطمئناً متوجه شدم که هنگام دویدن سریع می‌توانم سرعتم کم شود، و احساس کردم که این کفش‌ها واقعاً گامی بازتر و روان‌تر را ترویج می‌کنند.»


نوآوری به همین جا ختم نمی شود.

ASICS METASPEED Sky را بر روی سبک ترین و قوی ترین فوم زیره میانی FF Blast Turbo خود ساخته است.

با این حال، اجازه ندهید پشته بالشتک شما را فریب دهد: این فوم سبک وزن برای سرعت ساخته شده است. این فوم مخملی و فنر به فرود بالشتک کمک می کند و فشرده سازی مورد نیاز را برای باز کردن انگشتان موثر و پایدار فراهم می کند.

یکی از منتقدان می گوید: «این سبک ترین و پاسخگوترین فومی است که من تا به حال از ASICS تجربه کرده ام.

منتقدان از انتقال صاف کره ای که فوم FF Blast Turbo تسهیل می کند و اینکه پاسخگویی صفحه فیبر کربنی را به خطر نمی اندازد، دوست داشتند.

من واقعاً از احساس بالندگی و بالش و اینکه چقدر خوب در پای من ذوب می شود بدون از دست دادن آن احساس پاسخ قدردانی کردم. صفحه فیبر کربن قطعا قابل توجه است، اما بر کفش تسلط ندارد.


پاشنه کفش دویدن زنانه ASICS METASPEED Sky


احساس سریع بودن از پاشنه تا پنجه

اسیکس METASPEED Sky را به گونه‌ای طراحی کرد که سریع و کاربردی باشد و هر جنبه‌ای از ساختار مسابقه‌ای در خدمت هدفی باشد.

یکی از منتقدین بلافاصله کفش را مینیمالیست معرفی کرد و گفت: «هر قسمت از رویه لازم است. این نازک و سبک وزن است که برای یک کفش مسابقه ای مانند این عالی است. زبان به همان اندازه نازک است و به خوبی در بالای پای من قالب می گیرد.

رویه مش مهندسی شده کاملاً از 100 درصد مواد پلی استر بازیافتی ساخته شده است که آن را بسیار سبک و قابل تنفس می کند.


ASICS برای بهبود جریان هوا از طریق و بر فراز آسمان METASPEED طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که کاربران در حالی که گرما را در مسیر می آورند راحت و تهویه خوبی داشته باشند.

در کنار فناوری سریع زیر پا، ASICS بر احساس ایمن و در عین حال انعطاف‌پذیر در بالا تأکید کرد تا به پوشندگان تناسب لازم برای پیگیری زمان‌های سریع بدهد.


این کفش نسبتاً راحت است که برای یک کفش مسابقه منطقی است. یکی از منتقدان می گوید: اندازه استاندارد من مناسب است، اما آنها با جوراب های نازک بهترین احساس را دارند. من بالشتک نرم دور یقه پاشنه را دوست دارم و رویه آن بسیار کم رنگ است. تمام ساختار مورد نیاز برای روز مسابقه را دارد و نه بیشتر.»


کاپ پاشنه به سرعت برای بسیاری از بازبینان که به ساخت و ساز ملایم بالشتک و تناسب ایمن آن اشاره کردند تبدیل به یک نقطه برجسته شد.


برخلاف بسیاری از کفش‌های دیگر با پاشنه‌خوان سفت و سخت، ASICS METASPEED Sky دارای یک فنجان پاشنه با ساختار کم است که پای شما را به اندازه کافی درگیر می‌کند تا احساس امنیت و در عین حال سبکی هنگام دویدن داشته باشید.


زیره کفش ASICS Metaspeed Sky


زیره کفش ASICS Metaspeed Sky

علاوه بر این، ASICS یک زیره ASICSGrip را به METASPEED Sky اضافه کرد تا به دوندگان کشش لازم برای عملکرد در جاده‌ها یا مسیرهای نرم بدون کاهش وزن کلی کفش را بدهد.


لاستیک سبک‌وزن زیره ASICSGrip دوام را به مسابقه می‌افزاید، و آن را به اندازه‌ای سخت می‌کند که بتواند مسابقات طولانی‌تری مانند ماراتن را تحمل کند، یا آنقدر محکم می‌شود که شما را در یک مایل جاده سریع به پیش ببرد.


در مقایسه با بسیاری از کفش‌های سرعتی، این کفش دارای لاستیک دمیده‌تر به زیره است که کشش بیشتری را اضافه می‌کند. یکی از منتقدان خاطرنشان می کند که این خوب است به خصوص وقتی که با سرعتی سریع می دوید یا در باران مسابقه می دهید.


ASICS در فرآیند طراحی METASPEED Sky تعادل تقریباً کاملی بین بالشتک صاف کره ای و بازگشت انرژی پیشرانه ایجاد کرد، که قبلاً می توان آن را در عملکرد ورزشکاران حرفه ای در مدل های اولیه مشاهده کرد.


ادغام طراحی پیشرفته و تحقیقات علمی جامع انجام شده در مؤسسه علوم ورزشی ASICS، کفشی را به دست آورده است که بهترین و سبک ترین فناوری کفش ASICS را با درک عمیقی از آنچه برای رسیدن به زمان های اوج نیاز است، ترکیب می کند.


کفش اسیکس متا اسپید اسکای زنانه

برند
Asics
مدل
Meta Speed Sky
SKU
1012B069-600
مناسب سطوح
جاده آسفالت، سنگ‌فرش، پیست
مناسب سرعت
دویدن تمپو یا نیمه سرعتی، دویدن سرعتی و مسابقه
مناسب مسافت
طولانی تا نیمه ماراتن، ماراتن
مناسب برای نحوه فرود پا
Heel strike | Forefoot/Midfoot strike
زاویه مچ پا
پرونیشن خنثی، پرونیشن، سوپینیشن
باشتک
فلای فوم اسیکس
انعطاف پذیری
بالا (منعطف)
کالکشن
Asics MetaSpeed | Asics Flyte Foam | Asics Tokyo
متریال
الیاف مش مشبک
تنفس پذیری
زیاد
عرض و پهنا
متعادل
وزن هر لنگه
۱۶۷ گرم در سایز ۳۸ زنانه
ارتفاع جلو پا
۲۸ میلی متر
ارتفاع پاشنه
۳۳ میلی متر
اختلاف ارتفاع پاشنه تا پنجه
۵ میلی متر
تاریخ عرضه
Apr 2021
موارد استفاده
مسابقه، دویدن سرعتی، تمپو، تردمیل
تعداد رنگ
3

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط