وبلاگ

کفی‌های اضافی مخصوص کتانی رانینگ (راهنمای جامع)

کفی‌های دویدن که ارتز هم نامیده می‌شوند، کفی‌های اضافی حمایت و بالشتک برای کفش دویدن شما هستند.هنگامی که یک جفت کفش دویدن جدید می‌خرید، با یک آستر جورابی همراه است که نزدیک‌ترین چیز به پا است. به این ترتیب، نیاز به پشتیبانی مناسب برای کمک به شما دارد تا اطمینان حاصل شود که از راه رفتن بد آسیب نخواهید دید.هدف در اینجا کمک به گهواره کردن پاشنه و قوس در هنگام دویدن برای کمک به جذب ضربه است. در این فرآیند، کفی نیز ممکن است به اصلاح مشکلات در گام شما کمک کند.تفاوت بین اینسرت و آستر جورابی که همراه با کفش ارائه می شود این است که جوراب برای رفع مشکلات خاصی در پای شما طراحی شده است که به شما امکان می دهد

بررسی جامع افت ارتفاع پاشنه به پنجه در کفش‌های رانینگ

افت کفش تفاوت قد بین پاشنه و جلوی پا است. هرچه این افت بیشتر باشد، زاویه بین پاشنه و جلوی پای شما تندتر است.به عنوان مثال، هنگامی که پا برهنه هستید، پاشنه و جلوی پا در یک سطح با زمین برخورد می کنند: افت 0 است. در طرف مقابل، هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند، افت بسیار بیشتر است.

پرونیشن - سوپینیشن چیست؟ (راهنمای جامع)

چه یک دونده مبتدی یا حرفه ای باشید، احتمالاً حداقل نام پرونیشن را شنیده اید. میزان پرون شدن یک فرد می تواند تأثیر فوق العاده ای بر توانایی آنها برای دویدن راحت و همچنین سلامت کلی بدن آنها داشته باشد. با این راهنما، ما سعی خواهیم کرد درک عمیق تری از سطوح مختلف پرونیشن و اثرات آن بر بدن ارائه دهیم.

راهنمای انتخاب کفش رانینگ مناسب

این روزها انتخاب یک کفش رانینگ مناسب و استاندارد به یک مسئله بسیار مهم و حیاتی تبدیل شده است. زیرا کفش می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در وضعیت جسمی شما داشته باشد. کفش مناسب می‌تواند وضعیت پا، کمر و شانه‌های ما را در حالت استانداردای قرار دهد و اگر کفش نامناسبی انتخاب کنید، ممکن است که در این نواحی دچار مشکل شوید. ما در این مطلب می‌خواهیم راجع به هر آنچه برای خرید کفش رانینگ باید بدانید صحبت کنیم و شما را راهنمایی کنیم تا کتانی رانینگ استاندارد را تهیه کنید؛ پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.