کفش ورزشی و کتانی رانینگ اسیکس


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی


مشخصات، قیمت و فروش کتونی اسیکس اصل

اسیکس (asics) یک برند چند ملیتی است، که دفتر مرکزی آن در ژاپن قرار دارد. این مارک محبوب، در ایران بیشتر به دلیل عرضه‌ی کفش‌های ورزشی و کتانی‌های رانینگ با کیفیتی که تولید می‌کند شناخته می‌شود. هر چند محصولات اورجینال این برند در کشور‌های چین، ویتنام و آمریکا هم تولید می شوند، اما متاسفانه در بازار ایران نمونه‌های ارزان قیمت و تقلبی کتونی‌ اسیکس به وفور در فروشگاه‌های اینترنی کفش ورزشی پیدا می‌شوند. یکی از مهم‌ترین دلایل این موضوع نبود نمایندگی رسمی اسیکس در ایران است. بهترین مدل‌های کفش‌ اسیکس را با توجه به شرایط فعلی فقط میتوانید از معدود فروشگاه‌های معتبری که در کشور فعالیت می‌کنند خریداری کنید. با وجود تحریم‌ها هنوز هم جدیدترین مدل‌های برند اسیکس از طریق فروشگاه رانینگ ایران وارد کشور می‌شود.

بهترین مدل‌ها و کالکشن‌های کفش و کتانی اسیکس اورجینال:

اسیکس متا اسپید اسکای: که به بدون تردید در لیست بهترین کتانی‌های مسابقه‌ای برای ماراتن یکی از ۳ گزینه‌ی بالای جدول است.

اسیکس نوابلاست: با وجود اینکه سابقه‌ی نسبتا کمی در مقایسه با مدل‌های قدیمی‌تر اسیکس دارد، اما در همین چند سال اخیر نام خود را به عنوان زیباترین کتانی اسیکس مخصوص دویدن مطرح کرده است.

اسیکس ژل نیمبوس: سری پر طرفدار دیگر این کمپانی که به نرمی معروف است، و به همین دلیل (داشتن ویژگی‌های طبی) برای پیاده‌روی افرادی که از کمردرد، زانو درد، یا پادرد رنج می‌برند بسیار مناسب است.

اسیکس ژل کایانو: این مجموعه بر خلاف نیمبوس به سر سختی، دوام بالا و طول عمر زیاد معروف است.

اسیکس ژل کومولوس: کامل‌ترین مجموعه‌ در بین‌ کفش‌های ورزشی اسیکس، کومولس است، که هم نرمی و راحتی نیمبوس را دارد و هم پایداری کایانو را.

اسیکس ژولت: سری اقتصادی، ارزان قیمت و مقرون به صرفه این کمپانی است.