Brooks Ghost 14 Women's

کفش بروکس گوست ۱۴ زنانه

از {{model.count}}
6,350,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

مدل Ghost 14 از بروکس کفشی که به معنای واقع برای همه دوندگان با هر سطح و نوع تمرین مناسب است. گوست ۱۴ کفشی همه کاره است که برای روزهای آسان Easy Run به اندازه کافی راحت است، برای تمرین سرعت Tempo و Race کارآمد است، و برای عرضه ثبات در پیاده روی موفق است. به طور کلی، یک کتانی روزانه آرام و بدون سر و صدا که برای همه دویدن های شما به کار خواهد آمد!

نقد و بررسی کفش دویدن BROOKS Ghost 14 زنانه

بروکس اولین کفش بدون کربن خود را در قالب Ghost 14 روانه بازار کرده است و تمامی نسخه‌های Ghost در آینده از همان راه دوستدار محیط زیست پیروی می‌کنند. غول‌های کفش فقط بر روی فرآیند تولید تمرکز نمی‌کنند – اگرچه مواد بازیافتی بیشتری را در کفش زنانه بروکس گوست ۱۴ ترکیب می‌کنند – بلکه از پروژه‌هایی که معیارهای سخت‌گیرانه را برآورده می‌کنند و تفاوت معنی‌داری در پرداختن به تغییرات آب و هوایی ایجاد می‌کنند، جایگزین کربن نیز می‌خرند. که برابر با انتشار کربن باقی مانده است.The Ghost محبوب‌ترین کفشی است که بروکس تا به امروز ایجاد کرده است، و این آخرین نسخه چهاردهم قول ارتقای هیجان‌انگیز را در کلاسیک می‌دهد.اجرای آزمایشیمن همیشه از طرفداران کفش های بروکس بودم و Ghost 13s خود را دوست داشتم، بنابراین این نسخه جدید چیزهای زیادی برای زندگی داشت. من 14s را برای یک چرخش (به معنای واقعی کلمه) در کلاس ورزش دوچرخه سواری خود و همچنین برای دویدن ملایم 5K گرفتم، و آنها مانند یک دستکش برای من مناسب هستند. در سنت واقعی Ghost، راحتی در اینجا حاکم است، با بالشتک نرم که باعث می‌شود احساس دویدن در جاده مانند دویدن ابر شود. این کفش‌های جدید ارتقا یافته‌اند، با زیره میانی آن که اکنون کاملاً از بالشتک DNA LOFT بروکس ساخته شده است، که قطعاً دویدن من را نرم‌تر کرد و قبل از اینکه حتی کوچک‌ترین دردی را احساس کنم، مایل‌ها راحت‌تر بود. آنها واقعاً جریان دویدن من را بهتر کردند، که عجیب به نظر می‌رسد، اما این بهترین راهی است که می‌توانم نرمی این کفش‌ها را به فرود و نوک پاهای من توصیف کنم.فکر نمی‌کردم رنگی زیباتر از خاکستری کم‌رنگ و سبز نئون کفش‌های Ghost 13 خود پیدا کنم، اما من واقعاً پیکویی و صورتی توتی کفش جدید را دوست دارم. من احتمالاً به پوشیدن 13s برای دویدن در زمستان ادامه خواهم داد، زیرا آنها کمی بازتاب بیشتری دارند، اما Ghost 14قطعاً کفش تابستانی من خواهد بود، شما کلمات من را علامت بزنید. هیچ کفش راحتی برای دویدن های تمرینی سخت وجود ندارد.

اصلی ترین رقبا


آدیداس اولترابوست 22
پوما ولوسیتی نیترو 2
نیوبالانس فیولسل ربل ۲
نایک پگاسوس 39
آدیداس اولترابوست 22
پوما ولوسیتی نیترو 2
نیوبالانس فیولسل ربل ۲
ساکونی راید 15
آندرآرمور سونیک 5
اسیکس ژل نیمبوس 24
نایک دانشیفتر 11
ساکونی راید 15
آندرآرمور سونیک 5
اسیکس ژل نیمبوس 24
نایک دانشیفتر 11

Brooks Ghost 14 زنانه در یک نگاه

Brooks Ghost 14 یک کفش تمرین نسبتاً محکم و در عین حال دارای بالشتک است که در کل از نظر طراحی ساده است. ساختار کلی و تجربه دویدن به دلیل هندسه مسطح‌تر، از نظر احساس بازگشت به عقب یا نیروی محرکه میانی کفی سنتی و غیرقابل توجه است. این باعث می شود که Ghost 14 گزینه ای به عنوان یک کفش رانینگ زنانه روزانه (گزینه جامد برای یک دونده جدید)، یک کفش پیاده روی، کفشی باشد که برای شغلی که برای مدت طولانی روی پای خود هستید و می خواهید ماندگاری داشته باشید، استفاده کنید. 

14 در سایز ۳۸ زنانه من به اندازه واقعی من است و از نظر تناسب با سایر کفش های بروکس سازگار است. با حرکت از پشت به جلو، تنوع زیادی بین مناطق مختلف وجود ندارد، اما ساختار صاف تری دارد. این به این معنی است که پاشنه پا، وسط پا، و جعبه پنجه همگی از نظر عرض متوسط و بدون تغییر قابل توجه هستند، در حالی که در سایر کفش ها ممکن است یک پاشنه متوسط تا باریک، یک قسمت میانی پای محکم و مطمئن و سپس یک جعبه پنجه بازتر را مشاهده کنید. پاشنه پا پوشیده و به طور کلی راحت است، اما هرگز به طور کامل قفل نمی شود، به خصوص در هنگام افزایش سرعت. بخشی از لغزش پاشنه احتمالاً به دلیل عرض متوسط در قسمت میانی پا و عدم وجود سیستم بند است که واقعاً می تواند قسمت میانی پا را محکم کند. باز هم، این برای استفاده روزانه خوب بود، اما در حرکت سریع تر، مقداری از پا را در قسمت میانی پا ترجمه کردم و این به عدم قفل کامل پاشنه پا کمک کرد. در نهایت جعبه پنجه دارای تعادل بسیار خوبی برای آن است. یک محافظ نرم برای انگشتان وجود دارد که شکل و آویزان جعبه پنجه را بدون تحریک انگشتان نگه می دارد و حجم کافی برای پا بدون شلختگی وجود دارد. از نقطه نظر امنیتی بالاتر، Ghost همه کارهای مورد نیاز برای دویدن روزانه را انجام می دهد و یکی از آن قسمت های بالایی است که با پای پیاده ناپدید می شود. 

رویه مشبک مهندسی شده سبک وزن به نظر می رسد اما برای ماه های سردتر اینجا در ویسکانسین به اندازه کافی ضخیم است. من همچنین نسخه Run Visible را دارم که دارای برخی جزئیات بازتابنده روی زبان و وسط پا است که کمی استحکام را اضافه می کند، اگرچه هیچ کدام به هیچ وجه ساینده نیستند. در ادامه بیشتر به کارایی ویژگی‌های Run Visible می‌پردازم.

تجربه دویدن با بروکس گوست ۱۴ زنانه

قابل مشاهده روزها در ویسکانسین به طرز چشمگیری کوتاه می شوند، که به معنای دویدن زیاد در تاریکی است. و نه فقط برخی از مسیرهای "تاریک" که در آن نورهای شهر رنگی برای دیدن ایجاد می کنند. منظورم تاریکه مشکی. WI روستایی مزاحم نیست. به همین دلیل است که استفاده از چراغ ها و لباس برای دیده شدن بسیار مهم است (به معنای واقعی کلمه). 

بروکس کل مجموعه لباس های Run Visible را دارد و بخشی از آن کفش هایی با جزئیات بازتابنده اضافی است. سوال اصلی که می خواهم به آن پاسخ دهم این است که "آیا این کفش ها برای دیده شدن در شب / صبح زود کافی هستند؟" در یک کلام، نه. سه نوار از مواد بازتابنده وجود دارد که بسیار بازتابنده هستند: یکی روی پاشنه و سپس دو نوار که در هر طرف جعبه پنجه قرار دارند. این نواحی بسیار بازتابنده هستند و از هر زاویه ای از کفش قابل مشاهده است، اما نسبتا کوچک هستند. فراتر از این سه نوار، جزئیات انعکاسی کمتری از جمله آرم بروکس، روکش ها، زبان و حتی توری ها وجود دارد. با این حال، اینها کمتر بازتابی دارند. در پایان، لطفا از این به عنوان تنها خود استفاده نکنیدحالت قابل مشاهده در شب آنها مطمئناً به دید کلی شما آسیب نمی رسانند، اما برای ایمن نگه داشتن شما در شب کافی نیستند.

زیره کفش زنانه بروکس گوست ۱۴ زنانه

بروکس به Ghost 14 یک زیره کامل DNA LOFT داد. با توجه به اینکه ما برای مدت طولانی یک Ghost را آزمایش نکرده‌ایم، نمی‌توانم مقایسه‌ای با تکرارهای قبلی انجام دهم، اما DNA LOFT در نقطه میانی بین نرم و محکم قرار دارد، اگر به انتهای محکم‌تر طیف نزدیک نشود. علیرغم استحکام آن، کف زیادی در زیر پاشنه وجود دارد و در طول مسیرهای طولانی‌تر بالشتک می‌شود. افت 12 میلی متری وجود دارد و به نظر می رسد با توجه به فوم محکم تر و ضخیم تر شدن لاستیک زیره بادوام (که کشش نسبتاً خوبی را فراهم می کند) با این عدد مطابقت دارد. 

در نهایت سواری این کفش از پاشنه تا نوک پا ثابت است و چیزی که من آن را سواری "هوا" می نامم دارد. این مخملی یا نرم نیست، اما بالشتک DNA LOFT در هنگام دویدن واقعاً سبک است و گام‌ها سبک و نرم می‌شوند. افت بیشتر منجر به تماس اولیه قابل توجهی می شود، اما مانند کفش های دیگر ساینده نیست. انتقال از پاشنه به پنجه صاف است و جلوی پا انعطاف پذیر است تا حس طبیعی پاشنه پا را ایجاد کند. انتقال همچنین سریعتر از حد انتظار است، که ممکن است مربوط به افت 12 میلی متری و سقوط سریع از پاشنه بلند به پایین جلوی پا باشد. این به من این امکان را داد که با کار با سرعت بسیار ملایم و گام‌های بلند در کفش خوب عمل کنم (اگرچه برای مسافت پیموده شده آسان/روزانه بهترین بود). با توجه به افت 12 میلی متری، پاشنه بسیار محافظت کننده تر از قسمت جلویی پا است. جایی که در پایان دویدن طولانی‌تر می‌توانستم متوجه افزایش فشار از طریق توپ‌های پایم (سرهای متاتارس) شوم. برای کسانی که عادت به دویدن با کفش های بلندتر دارند، مشکلی نخواهید داشت. برای کسانی که به افتادگی های بالاتر حساس هستند یا مشکلات متاتارس دارند، توصیه می کنم قبل از خرید کفش را امتحان کنند. 

نکته پایانی در مورد فوم DNA LOFT. متوجه شدم که حتی در طی 1-2 دویدن اول، به نظر می رسید که سکوی DNA LOFT اثری از پای من دارد. این بدان معنی بود که من شروع به افزایش فشار زیر قوس پایم کردم، اما مشکلی نداشت. این می تواند برای کسانی که حمایت کمی بیشتر از قسمت میانی پا را دوست دارند مفید باشد، در حالی که احتمالاً برای کسانی که این کار را نمی کنند تحریک کننده باشد.

یک کلمه کوتاه در مورد کاربردهای دیگر. من این کفش دویدن را برای روزهای زیادی برای محل کار پوشیده ام و واقعاً برای ایستادن و راه رفتن به خوبی عمل می کند. گاهی اوقات، یک کفه میانی خیلی نرم می‌تواند به دلیل تثبیت پا روی پلت فرم منجر به خستگی شود و یک کفه خیلی سفت می‌تواند ناراحت کننده باشد. وجود زمین ارواح در وسط سطح خوبی از بالشتک برای محل کار بود.

پایداری در کفش رانینگ زنانه بروکس گوست ۱۴ زنانه

Ghost 14 به تمام معنا یک کفش دویدن خنثی است. تماس سکو و زمین پر است، اما از قسمت میانی پا کمی باریک می شود. علاوه بر این، قسمت بالایی به هیچ وجه محکم و محکم برای پا نیست، بنابراین هیچ ثبات اضافی از این طریق به دست نیاوردم. فوم نسبتاً سفت‌تر و زیره کامل تماسی (با بالشتک تصادفی تقسیم‌بندی شده) تا حدی پایداری طبیعی ایجاد می‌کند، اما چیزی برای قرار دادن این کفش در جایی بالاتر از خنثی نیست.

تطبیق برای کاربردهای مختلف

وقتی در مورد تطبیق پذیری صحبت می کنیم، معمولاً به این فکر می کنیم که یک کفش در سرعت های روزانه، سرعت، سرعت تمرین، سرعت ریکاوری و غیره چگونه عمل می کند. Ghost 14 همه کاره است، اما نه به آن معنا. تطبیق پذیری خود را در این می یابد که ساختاری دارد که برای فعالیت هایی فراتر از دویدن به تنهایی مناسب است. ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که دیگر نمی‌توان گفت: «اگر یک کفش پیاده‌روی خوب می‌خواهید، فقط یک کفش دویدن خوب پیدا کنید». بیایید به چند مثال سریع نگاه کنیم:

تفاوت نسخه چهاردهم با مدل های قبلی

Brooks Ghost 14 متمایز از نمونه های قبلی است زیرا از زیره میانی سنتی EVA استفاده می کند، تماس گسترده تر و کاملتری با زمین دارد، جلوی پای منعطف دارد و از زیره راکر کار نمی کند.

چرا وضعیت پا در کفش در ایستادن در مقابل راه رفتن در مقابل دویدن تغییر می کند؟ و چرا برخی از "بهترین" کفش های دویدن دیگر برای راه رفتن و ایستادن کار نمی کنند؟ خوب، پیاده‌روی و دویدن نیاز به مکانیک‌های بسیار متفاوتی دارد و مدت زمان صرف شده برای قسمت‌های مختلف کفش منجر به تفاوت در فشرده‌سازی یا تغییر شکل کف می‌شود. Adios Pro 2 به گونه ای ساخته شده است که به سرعت از پاشنه و وسط پا عبور کنید. هنگامی که به سرعت شروع به کار کرد، میزان تغییر شکل از طریق پاشنه و اریب کمتر می شود، زیرا به جای فرورفتن در جنبه های مختلف طراحی کفش، از سطح کفش عبور می کنید.

آن را مانند قایق در حال حرکت بر روی امواج دریاچه میشیگان در نظر بگیرید. اگر به آرامی از روی امواج غلتان 3 تا 5 فوتی عبور کنید، تک تک امواج را احساس خواهید کرد. با این حال، هنگامی که قایق شما در هواپیما است، دیگر آن امواج کوچکتر را احساس نمی کنید. به یک معنا، این همان چیزی است که در مورد برخی از این کفش های دویدن تازه ساخته شده اتفاق می افتد. 

Brooks Ghost 14 ساختاری دارد که برای هر سناریویی (راه رفتن، ایستادن، دویدن) مناسب است. بیشتر این می تواند به دو چیز کمک کند: هندسه و فوم. هندسه تکان ندارد، به این معنی که پیدا کردن یک نقطه تعادل آسان است و نیازی به تثبیت خود در حالت ثابت ندارید. همچنین دارای انعطاف پذیری است، به این معنی که هر راکر جلویی که وجود دارد می تواند با بارگذاری خم شود و به سطح زیرین قالب بزند. فوم همچنین صاف‌تر (پاسخگو نیست) و محکم‌تر و در عین حال بالشتک‌تر است. هنگام راه رفتن، مانند دویدن از طریق نیروهای پیشران عمل نمی کنیم. بنابراین، یک فوم بسیار واکنش‌دهنده/جهنده می‌تواند بین هدف پیاده‌روی و کاری که فوم می‌خواهد انجام دهد، «عدم تطابق» ایجاد کند. یک فوم ساده در یک کفش پیاده روی بسیار تاثیرگذار است.

با همه اینها، کفش‌های زیره راکری وجود دارند که به خوبی به عنوان کفش‌های پیاده روی عمل می‌کنند، اما این بحث برای زمان دیگری است. ما در حال نوشتن یک راهنمای کفش پیاده روی هستیم، بنابراین با اتمام آن، این بررسی را با آن پیوند به روز خواهیم کرد.

توصیه ‌ها

The Ghost در دسته‌بندی کفش‌های ورزشی زنانهمورد نیاز قرار می‌گیرد: کفش‌هایی که مواد باکیفیت هستند و می‌توانند بیشتر از دویدن انجام دهند. من توصیه می کنم این کار را ادامه دهید، زیرا همه کفش ها دیگر این کار را انجام نمی دهند. اگرچه یک تغییر اساسی است، اما من می‌خواهم افت را تغییر داده و چند میلی‌متر پشته به قسمت جلویی پا اضافه کنم. من فکر می‌کنم این می‌تواند حس «محافظت‌کننده» بین پاشنه و جلوی پا را حفظ کند، در حالی که انتقال پاشنه به پنجه را برای افرادی که متاتارس‌های حساس دارند، متعادل‌تر می‌کند (با دانستن این‌که مزایای افتادن بالاتر را از بین می‌برید).

این کفش به چه کسی توصیه می شود؟

Brooks Ghost 14 کفشی است که برای تعدادی از دوندگانی که به دنبال یک سواری سنتی، ثابت و صاف تر هستند، مناسب است. بهترین کار برای کسانی است که نه تنها می خواهند بدوند، بلکه پیاده روی هم هستند و برای فعالیت های ایستاده زیاد، چه در محل کار و چه برای سرگرمی در خانه، به کفش نیاز دارند. می‌تواند مایل‌ها و مسافت‌های متوسط تا طولانی‌تر را تحمل کند و برای افرادی که نیازی به ثبات ندارند، بهترین است.

برند
Brooks
مدل
Ghost 14
SKU
110369
مناسب سطوح
جاده آسفالت، سنگ‌فرش، پیست، سالن و پارکت، شن نرم
مناسب سرعت
دویدن تمپو یا نیمه سرعتی
مناسب مسافت
طولانی تا نیمه ماراتن
مناسب برای نحوه فرود پا
Heel strike
زاویه مچ پا
پرونیشن خنثی، پرونیشن، سوپینیشن
باشتک
بالشتک بروکس
انعطاف پذیری
متوسط
کالکشن
Brooks Ghost
متریال
الیاف مش مشبک
تنفس پذیری
متوسط
عرض و پهنا
متعادل
وزن هر لنگه
۲۵۵ گرم در سایز ۳۸ زنانه
ارتفاع جلو پا
۱۰ میلی متر
ارتفاع پاشنه
۲۲ میلی متر
اختلاف ارتفاع پاشنه تا پنجه
۱۲ میلی متر
تاریخ عرضه
Jul 2021
موارد استفاده
دویدن روزانه، دویدن سرعتی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط