Nike Air Zoom Tempo NEXT٪ Men's

کفش نایک ایر زوم تمپو نکست پرسنت مردانه

از {{model.count}}
9,860,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
انتخاب رنگ
Nike Air Zoom Tempo NEXT ٪ Men's - CI9923-005Nike Air Zoom Tempo NEXT ٪ Men's - CI9923-700Nike Air Zoom Tempo NEXT ٪ Men's - CI9923-104Nike Air Zoom Tempo NEXT ٪ Men's - CI9923-008
Nike Air Zoom Tempo NEXT ٪ Men's - CI9923-006Nike Air Zoom Tempo NEXT ٪ Men's - CI9923-001

انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

برای اینکه درک کنیم دنیای کفش‌های رانینگ چقدر تخصصی شده، کافی است نگاهی به نایک تمپو داشته باشیم. به این کاربرد توجه کنید: کفشی که صرفا برای دویدن‌های نیمه سریع (در محدوده‌ی ۷۰٪ ماکزیمم ضربان قلب) در مسافت‌های نیمه طولانی (۱۰ تا ۱۵ کیلومتری) ساخته شده است. چیزی بین یک کفش رانینگ روزمره و یک کفش مسابقه‌ای یا ماراتن! و واقعا هم برای این کاربرد بسیار مناسب است. اگر دویدن تمپو در برنامه تمرین شما قرار دارد، در مورد خرید این کفش هیچ تردیدی (به جز قیمت بالای آن) نداشته باشید.

نقد و بررسی کفش دویدن نایک ایر زوم تمپو نکست ٪ 

این یک کفش سریع است که ساخته شده تا میانگین سرعت شما را بهبود دهد! Nike Air Zoom Tempo Next Percent می‌تواند همه چیزهایی که ممکن است از یک کفش تمپو رانینگ تخصصی بخواهیم را به ما هدیه کند. راحت است، پر جنب و جوش است و با هر قدم شما را به جلو پرتاب می‌کند! پس از آزمایش، می توان گفت که برای دویدن در مسافت های میانی تا طولانی مناسب تر است. و بعد از نزدیک به ۲۰۰ کیلومتر دویدن آزمایشی، ما هنوز هیچ گونه سایش و فرسودگی قابل توجهی از کفش مشاهده نکردیم.


نایک ایر زوم تمپو نکست ٪ در یک نگاه

نقاط قوت نایک ایر زوم تمپو نکست ٪

نقاط ضعف نایک ایر زوم تمپو نکست ٪

 • تناسب درست

 • سایز و ابعاد استاندارد

 • سریع

 • بدون نیاز به دوره هماهنگی

 • رویه بسیار نازک به اندازه کاغذ

 • قابلیت تنفس بالا

 • دوام قابل توجه

 • بسیار راحت

 • طراحی شیک

 • شما را به جلو پرتاب می‌کند

 • بهترین گزینه برای دویدن‌های سریع و طولانی

 • در پیچ های تند ناپایدار است

 • اصلا برای دویدن های آهسته نیست

 • کشش ضعیف روی سطوح مرطوب


رقبای اصلی نایک ایر زوم تمپو نکست پرسنت


Asics Gel Kayano 28Nike Zoom Fly 4Brooks Glycerin 20
Asics Gel Kayano 28
Nike Zoom Fly 4
Brooks Glycerin 20


نایک ایر زوم تمپو نکست ٪ یک کفش تمپوی بسیار خوب است. از لحاظ ظاهری زیبا به نظر می رسد و بسیار بادوام است. اگر می خواهید سرعت خود را بالا ببرید، مسافت مناسبی را طی کنید، و این کار را با کمترین احساس فشار انجام دهید، این کفش برای شما مناسب است.

اما اگر به دنبال کفشی برای مسابقه دادن، یا برای دویدن های معمولی هستید، این کفش بهترین گزینه نیست.


nike-air-zoom-tempo-next%-upper-onfeet


نایک ایر زوم تمپو نکست ٪ برای چه افرادی مناسب است؟

Nike Air Zoom Tempo Next Percent برای دوندگانی مناسب است که به دنبال کفشی راحت برای دویدن هستند که سواری سریع و فنری را برای دویدن های میانی تا طولانی ارائه دهد.


نایک ایر زوم تمپو نکست ٪ برای چه افرادی مناسب نیست؟

اگر به دنبال ویژگی‌های زیر هستید:

اگر به دنبال یک کفش مسابقه هستید (نایک ایر زوم ایکس ویپرفلای نکست پرسنت به دلیل سریع و جهنده بودن و پاسخگو بودن گزینه بهتری است)

اگر یک کفش با ارتفاع پشته کمتر برای دویدن های روزانه و آسان نیاز دارید (پگاسوس ۳۹ یک کفش تمرین روزمره راحت با بالشتک برای روزهای کند است)

اگر به یک کفش پایدار نیاز دارید (در این مورد، ساکونی راید ۱۵ را در نظر بگیرید که برای دویدن طولانی‌مدت آسان و سریع‌تر، سواری حمایت‌کننده و محکم‌تری ارائه می‌دهد)


nike-air-zoom-tempo-next%-heel


نایک ایر زوم تمپو نکست ٪ فاقد پشتیبانی از مچ پا است

اگر به دنبال یک محافظت فوق‌العاده امن در آشیل هستید، به گزینه های دیگر فکر کنید. این برای حمایت از مچ پا ساخته نشده. من از شما می خواهم که با این کفش ها خیلی تهاجمی در پیج ها سرعت نگیرید. نتیجه ی بدی خواهد داشت


سرعت، اسم رمز نایک ایر زوم تمپو نکست ٪ است

سرعت برای Tempo Next مثل آب خوردن است. برای دویدن گاه به گاه شما طراحی نشده است. احساس فنری که در انگشت پا وجود دارد باعث می شود حرکت با سرعت های کمتر عجیب و غریب و ناپایدار باشد. این کفش یک سواری تقریباً پرتابی را ارائه می دهد. از شما می خواهد که به جلو بروید.


برای مسافت طولانی است، نه برای انفجارهای کوتاه

در کنار احساس «نیاز به سرعت» که این کفش ایجاد می‌کند، از شما می‌خواهد که آن را برای یک سواری پایدار و طولانی‌ همراهی کنید. این کفش برای استارت های کوتاه و یا جلسات تمرین سرعتی طراحی نشده است. شما با آن دوی با سرعت باد نخواهید داشت. این کفش‌ها برای این طراحی شده اند که بتوانید سرعتی را تنظیم کنید و برای مدت طولانی به آن متعهد شوید. مسافت مطلوب دویدن، به نظر من، بین ۱۰ تا ۱۵ کیلومتر است.


nike-air-zoom-tempo-next%-profile


نمی توان از کنار راحتی آن‌ها به سادگی گذشت

بعد از این همه تجربه دویدن، هرگز درد زانوهایم یا سفت شدن ماهیچه‌های پشت ساقم را احساس نکردم. با سرعت بهینه حرکت می‌کند و زمان بازیابی صفر را در فاصله بین دو تمرین ارائه می‌دهد. ترکیبی از فوم و بالش زوم ایر یک سواری پر جنب و جوش را ایجاد می کند و حسی شبیه به سواری در ابرها به شما می دهد. این باعث می شود که در طول هر گام فشار کمتری داشته باشد. مطمئناً با این کفش ها دست و پا نمی‌زنید. دویدن مانند یک نسیم است.


آماده‌ی شلیک، درست از روز اول

آن‌ها آماده استفاده از روز اول هستند. برای اینکه به آن فرم مطلوبی که از آن‌ها نیاز دارید برسید، نیازی به دوره‌ی هماهنگی نیست. می توان گفت، هیچ نیازی به آب‌بندی کردن این کفش ها وجود ندارد. هر چه مدت طولانی تری در آن بدوید، هرگز احساس نمی کنید که "کفش شما بهتر شده است".


nike-air-zoom-tempo-next%-upper


قابلیت تنفس، رویه نازک مانند کاغذ

قسمت رویه، بسیار نازک است. چقدر نازک؟ به نازکی یک برگ کاغذ. واقعاً چیز زیادی برای Nike Zoom Tempo Next% در طبقه بالا وجود ندارد. با توجه به نوع کاربرد کفش، این خوب است و تقریباً مطلوب است. قسمت بالایی پا را به خوبی می پوشاند و زبان و مچ پا هیچ اصطکاک ناخواسته ای ایجاد نمی کند.

کفش فوق العاده تنفس پذیر است و هیچ مشکلی با گرمای بیش از حد نخواهید داشت.


ماندگاری قابل توجه

نسبت به کاربردی که این کفش بری آن طراحی شده، بسیار بادوام است. با توجه به نازک بودن رویه، ساییدگی پس از ۲ هفته متوالی تمرین روزانه، درست در هنگامی که ۱۵۰ کیلومتر را با آن‌ها دویده‌اید، تقریبا صفر است و آن‌ها کاملا شبیه به روز اول هستند. چسب کاری در کفش به طور قابل توجهی خوب است. و این نکته‌ای است که برای یک کفش تمپو رانینگ حیاتی است.


nike-air-zoom-tempo-next25-design


از نظر ظاهری فوق‌العاده

این کفش ها زیبا هستند. دویدن در آنها تقریبا جرم است. نایک باز هم در رأس مجوعه های عرضه شده‌اش در طراحی یک کفش با ظاهر عالی قرار داده است. اگرچه، با پوشیدن کافی (و متعاقباً عرق کافی) کفش ها ممکن است شروع به زرد شدن کنند. رویه سفید درخشان پس از 2 هفته درخشش خود را از دست می دهد.


کشش و چسبندگی ضعیف برای سطوح مرطوب

حالا ممکن است این معضلی باشد که مختص من باشد، اما ذکر آن جایز است. کفش در صورت وجود هر گونه آب کشش خود را از دست می دهد. ناگفته نماند که هیچ کفشی در باران ایده آل نیست.


nike-air-zoom-tempo-next25-outsole


تمپو نکست ٪ بسیار گران است

در نهایت، قیمت. این پسر سرکش برای شما نزدیک به ۱۰ میلیون هزینه دارد که در مقایسه با سایر کفش های دویدن جاده ای بسیار گران است. (متوسط قیمت کفش رانینگ ۶ تا ۷ میلیون است)

حالا آیا این کفش ارزش انقدر پول را دارد؟

به نظر من بستگی به این دارد که از چه کسی بپرسید. همانطور که قبلا ذکر شد، کفش خاص است. میشود گفت در یک طبقه‌ی مشخص، درست بین کفش ورزشی روزانه و کفش روز مسابقه قرار می گیرد. گفته می‌شود، اگر شما فردی هستید که تمایل دارد بین کفش‌های روزانه، سرعتی و مسابقه‌ای بچرخد، این ممکن است مناسب باشد. ممکن است در این شرایط اتفاقا، آن‌ها هزینه‌ی شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.


Nike Air Zoom Tempo NEXT٪ Men's reviw


نتیجه

در انتها، این شما هستید که می دانید آیا این کفش برای این اهداف خاصتان مناسب است یا خیر. این کفش هدف و تمرکز مشخصی دارد. چیزی که واقعاً در مورد آن شایسته تقدیر است. ما اکنون در عصر حرفه‌ای دویدن هستیم، جایی که یک کفش نه می تواند همه کارها را انجام دهد و نه باید انجام دهد.

علاوه بر این، کفش های دویدن روز به روز تخصصی تر می شوند. این یکی از آن کفش های تخصصی است. اگر پول اضافی برای گرفتن یک جفت از آن‌ها را دارید، آن را به شدت توصیه می کنم.

برند
Nike
مدل
Air Zoom Tempo NEXT ٪Percent
SKU
CI9923-005
مناسب سطوح
سطوح هموار، جاده، آسفالت
مناسب سرعت
دویدن تمپو یا نیمه سریع
مناسب مسافت
طولانی، نیمه ماراتن
مناسب برای نحوه فرود پا
پاشنه پا، سینه پا، پنجه پا
زاویه مچ پا
پرونیشن خنثی، پرونیشن، سوپینیشن
باشتک
ایر زوم، ری‌اکت، زوم ایکس
انعطاف پذیری
منعطف
کالکشن
Nike Air Zoom, Nike React, Nike Zoomx, Nike Air, Nike Next%
متریال
الیاف مش مشبک
تنفس پذیری
زیاد
عرض و پهنا
متعادل
وزن هر لنگه
۲۶۴ گرم در سایز ۴۲ مردانه
ارتفاع جلو پا
۳۶ میلی متر
ارتفاع پاشنه
۴۶ میلی متر
اختلاف ارتفاع پاشنه تا پنجه
۱۰ میلی متر
تاریخ عرضه
Oct 2020
موارد استفاده
Speed training | Daily running
تعداد رنگ
6

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط