Nike Quest 5 Women's DD9291-001

کفش نایک کوئست ۵ زنانه

از {{model.count}}
3,890,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
انتخاب رنگ


انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

فروش و معرفیکتونی نایکی کوئست ۵

تمرکز نایک در دسته‌ی کفش‌های رانینگ اقتصادی در سال ۲۰۲۲ باعث شده هر ۳ مجموعه‌ی اصلی این رده پیشرفت‌های خوبی نسبت به ورژن‌های قبلی داشته باشند. سری پنجم کوئست هم امسال با به‌روز رسانی‌های تاثیر گذاری که دریافت کرده، بیشتر از قبل ویژگی‌هایی دارد که خرید آن را با این قیمت وسوسه برانگیز کند. شاید اگر طراحی‌ ظاهری نسبتا ساده، تنفس‌پذیری و وزن متوسط آن را نادیده بگیریم، بتوانیم این مدل را با سری‌های حرفه‌ای تر کتانی رانینگ نایکی مقایسه کنیم. کوئست ۵ یک کفش روزمره‌ی کارآمد مخصوصا برای استفاده روزمره است.

نقاط مثبت

قیمت مناسب
بازگشت انرژی بالا
سیستم بندکشی حرفه‌ای
رویه‌ی باکیفیت
فیت بسیار محکم و مطلوب

نقاط منفی

قالب باریک نامناسب پاهای پهن
طراحی ظاهری ساده
نامناسب برای دویدن با سرعت بالا
خرید کفش رانینگ نایک مدل Quest 5 به چه افرادی پیشنهاد می‌شود؟

  • اگر به دنبال یک کتونی نایکی برای استفاده روزانه هستید، این کفش برای پوشیدن در محل کار، پیاده‌روی، باشگاه و دویدن‌های سبک گزینه‌ی بسیار خوبی است.

خرید کفش رانینگ نایک مدل Quest 5 به چه افرادی پیشنهاد نمی‌شود؟

نقد و بررسی کتونی نایکی کوئست 5

نقد و بررسی کتونی نایکی کوئست 5

بررسی رویه کفش نایک کوئست 5

در قسمت رویه شما یک نماد از نام تجاری نایک کوئست در بالای زبانه دارید و حرکت می کند و در آنجا کمی صفر است که می توانید ببینید. در بالای پای شما راحتی و پشتیبانی بسیار خوبی دارید که از این سیستم بند مناسب این کفش قدرت می‌گیرد. کوئست 5 یک کفش نسبتاً باریک است. توصیه می‌کنیم اگر عرض‌ پاهای شما نسبتاً زیاد است، سایز را یک عدد بالا ببرید، اما از نظر طول آن‌ها بسیار مناسب هستند. همچنین شما مقدار زیادی بالشتک اطراف پاشنه را نیز دریافت می‌کنید و احساس می‌کنید که بریدگی آن‌ها در زیر پاشنه درست است، بنابراین حمایت بسیار خوبی از قسمت بالایی احساس خواهید کرد. 

بررسی رویه کفش نایک کوئست 5

اگر اطلاعات اولیه در مورد اینکه در خرید یک کتانی باید به چه نکاتی توجه کرد را ندارید ابتدا مقاله راهنمای انتخاب کفش رانینگ مناسب را بخوانید.

بررسی تنفس پذیری

تنفس پذیری واقعاً خوب در این کفش های نایک کوئست ۵ را به خوبی می‌توانید حس کنید. درست است که اکنون این کفش ورزشی تنفس پذیرترین کفش ورزشی نخواهد بود. اما قطعا کفشی بسیار تنفس پذیر نسبت به قیمت خودش است.

بررسی زیره میانی نایک کوئست 5

زیره میانی از فوم tpu ساخته شده که در مقایسه با فوم EVA چگالی بالاتری دارد، این موضوع باعث می‌شود در برابر کفش‌هایی با فوم‌های لمسی محکم‌تر باشد و شما را هدایت کند که فرودهای خود را با قسمت پاشنه انجام دهید. (اطلاعات بیشتر) یک لوگوی دیگر از نایک swoosh در آن تعبیه شده است که پس از آن دوباره به زیره c-cup بسیار نرم می روید. اما قسمت دوست داشتنی ساختاری است که آج کفش روی این زیره و در زیر پا بسیار خوب احساس می شود. احساس می کنید که کشش زیادی به شما ارائه می کند، و به خوبی به زمین میچسبید.

بررسی زیره نایک کوئست 5

حتی اگر طرفدار پر و پا قرص کفش‌های رانینگ آدیداس باشید، به نظر می‌رسد این یک مدل عالی برای یک کتانی تمام روز در صورت نیاز است.  برای پوشیدن مانند یک کفش نیمه رسمی برای محل کار مدرسه یا دانشگاه، قطعاً می‌توانید با استفاده از این کفش از قیافه‌ کفش های رسمی تر خلاص شوید. اما یک نکته‌ی مشترک که اتفاقا آن را به کفش‌های رسمی تر شبیه می‌کند این است که وقتی به سمت نوک پا حرکت می‌کنید کمی باریک می‌شود. اما به غیر از این کفش‌های کاملاً راحتی هستند.

بیایید بیشتر در مورد راحتی آنها و این زیره از فوم با چگالی بالا در بخش راحتی صحبت کنیم، قدم زدن با این نایک کوئست پنج و همچنین وارد کردن فشار زیادی بر روی آنها می توانید حس کنید که این زیره میانی از فوم با چگالی بالا ساخته شده است. به نظر می‌رسد این فوم دقیقاً همان چیزی است که در زیره نایک داونشیفتر تا 12 به کار رفته است، همانطور که در بررسی دانشیفتر ۱۲ هم اشاره کردیم این زیره مقدار بسیار خوبی از جهش و پاسخگویی را به همراه راحتی را ارائه می‌دهند. در دسته سفت‌ ها قرار دارد، اما وقتی با اینها راه می‌روید، تکه‌ای بزرگ از این فوم به سمت پاشنه و قسمت میانی پا وجود دارد که راحتی بسیار خوبی را ارائه می‌کند و می‌توانید ببینید که به اندازه کافی در جلو وجود دارد تا کمی بازگشت انرژی به عقب برگردید. به طور کلی زیره‌ میانی از قسمت‌های خیلی مهمی بوده است، که نایک در دسته‌ی کتانی‌های ارزان قیمت، تغییرات مثبتی در آن انجام داده است.

توضیحات وب‌سایت نایکی

بررسی وزن نایک کوئست 5

این کفش با نشان دادن 318 گرم بر روی ترازو وزن بسیار مناسبی دارد چون معمولاً در این رده وزن مناسب حدود 350 گرم و کمتر است. پس به عنوان یک کفش سبک وزن در نظر گرفته شود. به خصوص با توجه به ضخیم بودن بالشتک اطراف پاشنه و زبانه همچنین کفی بسیار خوبی که دارد، (زیره میانی این کفش‌ها نیز نسبتاً حجیم است)، بنابراین آنها در بخش وزن واقعاً خوب عمل کرده‌اند.

توضیحات وب‌سایت نایکی 

سواری سبک و خنثی.

شما به دنبال اهداف شخصی جدید هستید. اجازه دهید نایکی کوئست 5 به شما کمک کند تا به این آرزوها برسید. این کتانی خنثی، سواری نرم و راحت با کشش فراوان به شما می دهد. ما روی فوم خود تمرکز کردیم و برای انتقال بهتر از پاشنه به پا، بالشتک بیشتری اضافه کردیم.

خنک، سبک، سریع

مش در سرتاسر قسمت فوقانی احساس سبکی و تنفسی می بخشد. مش بر اساس بازخورد دونده در نواحی کلیدی قرار گرفت و در جایی که مهم است خنک‌کننده‌ای را برای شما فراهم می‌کرد.

Lace Up, Support Up

ثبات را با فیت بند میانی پا احساس کنید. با توری‌های شما کار می‌کند و هرچه بند‌ها محکم‌تر باشند، پای شما را محکم‌تر نگه می‌دارد. یک ماده نیمه شفاف اجزا را در قسمت میانی پا نشان می دهد.

با احساسی نرم سخت بدوید

فوم سوپر سافت از طریق زیره میانی به آرام کردن پای شما در هر مرحله کمک می کند. افزایش قد به معنای احساس نرمتر در حین دویدن است.

کشش برای مسافت طولانی

زیره لاستیکی دارای کشش است که به نگه داشتن پاهای شما در پیاده رو کمک می کند.
روکش سوپر نرم و بالشتک در یقه به راحتی مچ پای شما کمک می کند.
پوست در انگشتان پا و چشم دوام را ارائه می دهد.


جمع بندی نهایی

یک کفش دویدن اقتصادی روزمره کامل!

از این پنج‌های نایک کوئست تهیه می‌کنید، به طور کلی می‌شود به این کفش‌ها در رده‌ی خود از ۱۰ نمره عدد ۹ را داد. چرا یک نمره کم‌تر؟ اول به خاطر طراحی ظاهری بسیار ساده‌اش، و قابلیت تنفس که می‌توانست کمی بهتر باشد، اما در غیر این صورت وزن آنها واقعاً خوب است و ویژگی‌های مثبت زیاد دیگری هم دارند. در بحث راحتی نمیشود امتیاز کامل را به آن‌ها داد ولی خیلی به امتیاز کامل نزدیک هستند، و در آخر بزرگ ترین ویژگی کوئست ۵ قیمت آن است که به عنوان یک کتونی اورجینال خارجی واقعاً فوق‌العاده است.برند
Nike
مدل
Quest 5
SKU
DD9291-001
مناسب سطوح
سطوح هموار، جاده، آسفالت، پیست
مناسب سرعت
تمپو رانینگ، دویدن سریع
مناسب مسافت
۵کیلومتر | ۱۰کیلومتر | ۲۱کیلومتر | ۴۲کیلومتر
مناسب برای نحوه فرود پا
Forefoot/Midfoot strike
زاویه مچ پا
پرونیشن خنثی، پرونیشن، سوپینیشن
بالشتک
فوم زوم ایکس فوم ری‌اکت و بالشتک ایر زوم
انعطاف پذیری
زیاد
کالکشن
متریال
رویه از الیاف مش
تنفس پذیری
متوسط
عرض و پهنا
متوسط
وزن هر لنگه
- گرم در سایز -
ارتفاع جلو پا
- میلی متر
ارتفاع پاشنه
- میلی متر
اختلاف ارتفاع پاشنه تا پنجه
- میلی متر
تاریخ عرضه
2022
موارد استفاده
کفش دویدن روزمره | کفش دویدن تردمیل
تعداد رنگ
2

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط