Saucony Endorphin Pro 2 Women's

کفش ساکونی اندورفین پرو ۲ زنانه

از {{model.count}}
8,800,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
انتخاب رنگ
Saucony Endorphin Pro 2 Women's - S10687-84Saucony Endorphin Pro 2 Women's - S10687-45Saucony Endorphin Pro 2 Women's - S10687-26Saucony Endorphin Pro 2 Women's - S10687-16
انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

آخرین مدل و گران قیمت ترین کفش مسابقه‌ای ساکونی مدل اندروفین پرو ۲ یکی از محبوب ترین ها در دسته ی خود به حساب می آید. بدون شک این کفش در بین بهترین کفش های رِیس رانینگ دنیا یکی از رتبه های ۱ تا ۵ را به خودش اختصاص میدهد. تنفس پذیری فوق العاده، وزن سبک، راحتی و طراحی ارگونومیک برای سرعت های بالا از مشخصات این کفش است.

بررسی کفش دویدن زنانه ساکونی اندورفین پرو ۲

ساکونی اندورفین پرو و نسخه پرو ۲ بهترین کفش های مسابقه ای برای مسافت های ۵ کیلومتر تا ماراتن هستند.

این کفش‌ها برای سرعت ساخته شده‌اند، اما حسی طبیعی دارند که دونده را به جلو می‌چرخاند.

اندورفین پرو و پرو ۲ به دلیل داشتن بالشتک نرم و فنری در سراسر کفش ، حداکثر بازگشت انرژی را با هر قدم ارائه می دهند.

چند تغییر در Pro 2 شامل بهبودهایی در کاپ پاشنه و یک سیستم بند ضد لغزش اضافه شده برای کمک به احساس امنیت بیشتر پا در روز مسابقه است.

ساکونی اندورفین پرو ۲ همچنان بسیار سبک وزن است و رویه آن قابل تنفس است و از یک لایه شبکه مهندسی شده استفاده می کند.

Saucony Endorphin Pro= Women's

تصویر نسخه اول ساکونی پرو

مشخصات ساکونی اندروفین پرو ۲

وزن کفش ها در مردان 213 گرم و در زنانه 179 گرم است.

ارتفاع افت تقریباً 8 میلی‌متر است که در پاشنه 35.5 میلی‌متر و در جلوی پا 27.5 میلی‌متر است. این نوع ارتفاع سقوط به توزیع یکنواخت نیروهای زمینی در سراسر بدن و پا در طول هر گام کمک می کند.

هر دو اندورفین پرو و پرو ۲ کفش های مسابقه ای خنثی هستند بنابراین به هیچ وجه راه رفتن طبیعی را اصلاح نمی کنند. سیستم بالشتک کفش از فوم PWRRUN PB و صفحه فیبر کربنی استفاده می کند.

این صفحه در طرح سنتی "منحنی S" Saucony شکل گرفته است که به فاکتور نیروی محرکه کمک می کند. ترکیب صفحه فیبر کربنی و فناوری SpeedRoll Saucony به دونده کمک می کند تا حرکت خود را حفظ کند و دونده را با سرعت و کارایی به جلو سوق دهد.

علاوه بر این، فوم PWRRUN PB حداکثر بازگشت انرژی را ارائه می دهد و گام را بدون زحمت و فنری نگه می دارد.

Saucony Endorphin Pro ۲

نتیجه آزمایش Saucony Endorphin Pro 2:

اندورفین پرو و پرو ۲، دو کفشی بودند که برای آزمایش آنها بسیار هیجان زده بودم.

دانستن اینکه مولی سیدل در مسابقات المپیک 2020 با اندورفین پرو سوم شد، ممکن است بر تصمیم من برای امتحان کردن این کفش ها تأثیر بگذارد، اما با این وجود، من به دنبال کفشی مسابقه ای بودم که به خوبی پایم را بچسبد و در روز مسابقه تقویت بیشتری را ارائه دهد. .

Saucony Endorphin Pro ۲

این کفش بدون شک برای سرعت ساخته شده است!

احساس صفحه کربن و اسپید رول

صفحه کربنی و فناوری اسپید رول به محض اینکه پای خود را در کفش قرار می دهید آشکار می شود.

پیش‌بینی می‌کنید که این نوع صفحه احساس می‌کند که پای شما به زور روی انگشتان پا بالا می‌رود، اما اینطور نیست.

به طور طبیعی پای شما را در موقعیت جلوتر قرار می دهد ، اما هنوز احساس می کنید می توانید راه رفتن طبیعی خود را حفظ کنید و حتی در برخی لحظات ضربه پاشنه پا را حفظ کنید.

صفحه فیبر کربن مانند یک رول میله ملایم در زیر پا احساس می شود تا گام را کارآمد نگه دارد و شما را به راحتی از پاشنه تا پنجه حرکت می دهد یا وضعیت جلوی پا را حفظ می کند .

این ویژگی باعث می‌شود که کفش هم برای مهاجم پاشنه‌دار و هم برای دونده جلو/میان پا عالی باشد. من بسیار خوشحال بودم که وقتی خسته می شدم و به سمت پاشنه پا برگشتم، قدم هایم صاف و بدون زحمت بود.

Saucony Endorphin Pro ۲

بالشتک در ساکونی اندروفین پرو ۲ زنانه

علاوه بر صفحه کربنی، بالشتک کفش نیز فوق العاده است!

هیچ تغییری نسبت به مدل قبلی به دلایل خوبی وجود نداشت. هر دو مدل نرم و در عین حال پاسخگو هستند و حداکثر بازگشت انرژی را ارائه می دهند . این بدان معناست که در پایان هر دویدن می توانید سریعتر بدوید و کمتر خسته شوید.

بنابراین، برای روزهای سخت سرعت، این کفش نیز ایده‌آل است، زیرا می‌توانید روز بعد بهبود یافته‌تر برگردید و به دنبال اهداف باشید!

برای مسابقه، این ایده آل است زیرا شما احساس سبکی و راحتی می کنید حتی زمانی که سرعت ها کاهش می یابد. احساس می‌کردم با پوشیدن این کفش‌ها در مقایسه با کفش‌های مسابقه‌ای سنتی یا غیر کربنی، می‌توانم تلاش سخت‌تری را برای مدت طولانی‌تری حفظ کنم.

بالشتک این کفش همچنین تعادل خوبی از سفت و نرم است، بنابراین شما هنوز زمین را زیر خود احساس می کنید، اما همچنین احساس می کنید که یک سکوی فرود نرم برای پای شما وجود دارد.


فوم PWRRUN PB پاسخگو است.

فوم در غلظت های بالایی در پاشنه پا یافت می شود، اما به طور مساوی در زیره میانی پخش می شود. ادعا می کند که جذب ضربه اضافی 5٪ برای بازگشت سریعتر انرژی اضافه می کند که با احساس فنری و لطافت مشهود است.

فوم PWRRUN PB از دانه‌های فوم پلیمری pebax ساخته شده است که در ساختار شبکه‌ای قرار گرفته‌اند و باعث واکنش بیشتر آن می‌شوند.

اساساً، می‌توانید فوم PWRRUN PBرا مانند انداختن یک توپ فنری روی زمین و تماشای بازگشت آن به حداکثر ارتفاع بدون زحمت تصور کنید.


رویه کفش ساکونی اندروفین پرو ۲

رویه کفش الهام گرفته از ترکیب کفش های کراس کانتری و پیست Saucony است و یک لایه شبکه مهندسی شده است. فوق العاده سبک و بسیار قابل تنفس است.

من این ویژگی کفش را خیلی دوست داشتم زیرا پاهایم احساس می کردند می توانند در ماه های تابستان نفس بکشند و خنک بمانند ، به خصوص در رطوبت . با این حال، در زمستان این برای من کمی مشکل بود زیرا احساس می کردم پایم خیلی سرد شده است.

خوشبختانه فضای کافی برای یک جوراب ضخیم وجود داشت، اما قطعاً در شرایط آب و هوایی خاص باید از آن آگاه بود.

من همچنین از زبانه ی ساکونی اندروفین پرو ۲ زنانه قدردانی کردم زیرا بسیار نازک است اما به من احساس نمی‌کرد که توری‌ها روی پاهایم فشار می‌آورند، بنابراین این یک مزیت بود! رویه در کل بسیار راحت بود و تقریباً حتی قابل توجه نبود.


زیره ساکونی اندروفین پرو ۲ زنانه

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی زیره ساخته شده از لاستیک XT-900 است.

این یک پیشرفت نسبت به Pro است که Pro 2 را در شرایط مرطوب و بارانی کمی بهتر کرده است. هنوز حداقل لاستیک در قسمت میانی پا و پاشنه وجود دارد، اما چسبندگی کافی برای حفظ ثبات شما را فراهم می کند.

با این حال، من می گویم که وقتی کفش ها فرسوده می شوند، در مسیرهای سبز و جاده ها بسیار نرم تر می شوند، بنابراین این عنصر دیگری است که باید از آن آگاه بود.

به طور کلی، در مقایسه با سایر کفش‌های روکش کربن، این کفش‌ها قطعاً برخی دیگر را با کنترل لغزش به چالش می‌کشند.

Saucony Endorphin Pro ۲

فیت و تناسب در کفش رانینگ ساکونی اندروفین پرو ۲ زنانه

تناسب کفش برای من حس خوبی داشت!

من هیچ مشکلی نداشتم که انگشتان پاهایم کناره های کفش را مالش دهند و پایم احساس راحتی و امنیت می کرد.

پاشنه من لیز نمی خورد اما متوجه شدم که استفاده از سوراخ بند اضافی در کفش به بهترین نحو به پای من کمک کرد .

در جوراب نازک و ضخیم احساس خوبی داشتم و پاهایم فضای زیادی برای حرکت داشت.

به طور معمول کفش‌های ساکونی به شکل V ساخته می‌شوند، بنابراین دارای یک جعبه پنجه پهن‌تر و در قسمت پاشنه باریک هستند. این کفش از یک شکل مشابه پیروی می کند اما در کل کمی مستطیل شکل است.

دیگرانی که این کفش را امتحان کرده‌اند، به دلیل مالش انگشت صورتی‌شان به کناره‌ها، مشکلی داشتند ، بنابراین توجه داشته باشید که این موضوع برای بعضی‌ها مشکل‌ساز است. به غیر از این، این کفش باید راحت ترین پا را داشته باشد.


دوام کفش دویدن ساکونی اندروفین پرو ۲ زنانه

دوام این کفش استثنایی است.

بیشتر کفش های دویدن می توانند حدود ۳۰۰ کیلومتر را طی کنند و Pro 2 قطعاً می تواند نزدیک به ۵۰۰ کیلومتر (اگر نه بیشتر) مسافت را طی کند.

به نظر نمی رسد که بالشتک استفاده شده به سرعت سایر کفش های دویدن سنتی خراب شود.

همچنین عمر آن از هر کفش صفحه فیبر کربن دیگری که من تا به حال استفاده کرده ام بیشتر است. من نزدیک به 500 کیلومتر از کفش هایم بیرون آمدم و اولین گیره لاستیک بود.

هنوز احساس می کنم وقتی زمین خشک است می توانم از این کفش استفاده کنم و همان سود قبلی را دریافت کنم. فوم PWRRUN PBطول عمر بالایی دارد و فنر فنر خود را مانند سایر فوم ها از دست نمی دهد.


قیمت مناسب کفش رانینگ ساکونی اندروفین پرو ۲ زنانه

این کفش با تمام فناوری هایی که ارائه می دهد، قیمت بسیار خوبی در حدود ۹ میلیون دارد.

در مقایسه با سایر صفحات فیبر کربنی، قیمت آن ۲ تا ۳ میلیون کمتر است، اما اگر نه بیشتر، فناوری، دوام و مزایای عملکرد مانند سرعت را ارائه می دهد.

Saucony Endorphin Pro ۲

نتیجه نهایی

در بررسی، ساکونی اندروفین پرو ۲ زنانه یک گزینه فوق العاده برای هرکسی است که در مسافت 5k تا یک ماراتن مسابقه می دهد.

با این حال، این کفش می تواند به همان اندازه برای دویدن با سرعت یا تمرینات سرعتی و نه فقط برای مسابقه استفاده شود.

برای روزهای آسان یا دویدن های ریکاوری بهترین نخواهد بود زیرا نمی توانید تمام فناوری و مزایای کفش را در این نوع دویدن ها احساس کنید.

این حسی سفت، تند و در عین حال بالشتک به شما می دهد که به طور طبیعی شما را در گام هایتان حرکت می دهد.

بازگشت انرژی در این کفش ها بسیار مشهود است و میزان خستگی پس از تلاش های سخت را به شدت کاهش می دهد و به شما این امکان را می دهد تا سریع تر ریکاوری کنید و سخت تر تمرین کنید.


احتمال دوست نداشتن Saucony Endorphin Pro 2 بسیار کم است و ساکونی برای تقریبا هر دونده ای مناسب است!اطلاعات درج شده در وب سایت رسمی ساکونی

جزییات محصول

برتری شما در روز مسابقه

اندورفین پرو 2 که برگرفته از سرعت است، طراحی شده است تا به شما کمک کند سرعت مسابقه خود را یک قدم در یک زمان افزایش دهید. تناسب برتر و ساپورت بیشتر پاشنه به این معنی است که می توانید چشم خود را در خط پایان نگه دارید. و با PWRRUN PB فوق سبک و صفحه فیبر کربنی ما، بدون شک سریعتر از همیشه به آنجا خواهید رسید.


نگاه کلی

پیشرفت‌های کلی مانند پاشنه مناسب، الگوی مش به روز شده برای تنفس، به‌علاوه بند‌های ضد لغزش برای قفل شدن آن.

دوندگان این کفش را برای روزهای مسابقه دوست دارند، زمانی که می خواهید بهترین عملکرد خود را داشته باشید، چه ماراتن 5K، 10K، نیمه یا کامل.

با اندورفین اسپید 2 ما برای روزهای تمرین سریع // یا اندورفین شیفت برای دویدن های روزانه با حداکثر بالشتک و ریکاوری بین روزهای سرعت عالی جفت می شود.


امکانات

فناوری SPEEDROLL شما را بدون زحمت به جلو سوق می‌دهد، بنابراین می‌توانید سریع‌تر بدوید، نه سخت‌تر

PWRRUN PB فوق سبک به شما فنر و بازگشت انرژی باورنکردنی می دهد

صفحه فیبر کربنی Signature S-curve باعث انتقال قدرتمند می شود و حداکثر اثر SPEEDROLL را ارائه می دهد.

FORMFIT با راحتی سه بعدی پا را در آغوش می‌گیرد، در حالی که پشتیبانی از پاشنه تقویت‌شده و بند‌های ضد لغزش شما را با هر سرعتی ایمن نگه می‌دارد.

رویه مشبک مهندسی شده تک لایه کفش را سبک و قابل تنفس نگه می دارد

زیره XT-900 با مناطق تقویت شده با ساییدگی بالا، کشش و دوام بهینه را فراهم می کند.

مشخصات

دسته: کفش دویدن مسابقه

وزن: زنان 6.3 اونس (179 گرم)

تفاوت ارتفاع: 8 میلی متر (35.5 میلی متر / 27.5 میلی متر)

زیره سبک: این سبک حاوی مواد بازیافتی است.

برند
Saucony
مدل
Endorphin Pro 2
SKU
S10687-84
مناسب سطوح
جاده آسفالت، سنگ‌فرش، پیست
مناسب سرعت
دویدن تمپو یا نیمه سرعتی، دویدن سرعتی و مسابقه
مناسب مسافت
طولانی تا نیمه ماراتن، ماراتن
مناسب برای نحوه فرود پا
Heel strike | Forefoot/Midfoot strike
زاویه مچ پا
پرونیشن خنثی، پرونیشن، سوپینیشن
باشتک
FORMFIT
انعطاف پذیری
بالا (منعطف)
کالکشن
Saucony Endorphin | Saucony FORMFIT
متریال
الیاف مش مشبک
تنفس پذیری
زیاد
عرض و پهنا
متعادل
وزن هر لنگه
۱۷۹ گرم در سایز ۳۸ زتانه
ارتفاع جلو پا
۲۷.۵ میلی متر
ارتفاع پاشنه
۳۵.۵ میلی متر
اختلاف ارتفاع پاشنه تا پنجه
۸ میلی متر
تاریخ عرضه
Jun 2021
موارد استفاده
مسابقه، دویدن سرعتی، تمپو، تردمیل
تعداد رنگ
4

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط