Saucony Ride 15 Women's

کفش ساکونی راید ۱۵ زنانه

از {{model.count}}
6,200,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
انتخاب رنگ
saucony-ride-15-S10729-05saucony-ride-15-S10729-12saucony-ride-15-S10729-14saucony-ride-15-S10729-15
saucony-ride-15-S10729-16saucony-ride-15-S10729-25saucony-ride-15-S10729-45saucony-ride-15-S10729-116
saucony-ride-15-S10729-116saucony-ride-15-S10729-125

انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

Ride 15 به روز رسانی شده سری محبوب راید آماده است تا در درجه اول احساس راحتی را ارائه کند و لذت دویدن شما را به محدوده‌ی جدیدی ببرد. با استفاده از بالشتک نرم تر و جوراب بالشی ساخته شده است، فوم بیشتری دارد، وزن کمتری دارد و همه چیزهایی که بعد از آن نیاز دارید! ویژگی ها و مزایای POWER RUN نرم‌تر شده جدید برای فنری‌ترین دویدنتان، بالشتک بیشتری با وزن کمتر به شما می‌دهد فرم جدید زیره میانی برای یک سواری فوق العاده نرم از پاشنه تا نوک پا شکل گرفته انعطاف‌پذیری بیشتر در جلوی پا باعث می‌شود پای شما روان‌تر حرکت کند. کانتورینگ بیشتر زیر پا به شما امکان می‌دهد تا عمیق‌تر در کف پا بنشینید و به کفش اجازه می‌دهد تا پای شما را در آغوش بگیرد تا از بالا به پایین احساسی فوق‌العاده و حمایت‌کننده داشته باشد.

نقد و بررسی کفش رانینگ ساکونی راید ۱۵ زنانه

Saucony Ride 15 یک کفش ورزشی روزانه عالی و کامل با سواری بسیار پایدار است که یکی از سبک ترین رانینگ های روزانه متوسط است. نسخه 15 پیشرفت بزرگی نسبت به نسخه 14 داشته است: به دلیل افزایش ارتفاع پشته، کاهش وزن، نرم‌تر شدن و بالشتک‌ حرفه‌ای تر خیلی مورد استقبال منتقدین و طرفداران سری راید قرار گرفته است.

بررسی ویژگی های خوب و بد در مورد ساکونی راید ۱۵ زنانه

نقاط مثبت Saucony Ride 15 زنانه

نقاط منفی Saucony Ride 15 زنانه

  • بسیار سبک تر از نسخه قبلی

  • قفل پا عالی

  • افزایش بالشتک

  • فوق العاده همه کاره

  • سواری نرم تر

  • گران تر از راید 14

عکس کفش ساکونی راید ۱۵ زنانه

کفش ورزشی ساکونی راید ۱۵ برای چه افرادی مناسب تر است

اگر به دنبال یک کفش تمرینی همه کاره و روزانه با سواری فوق العاده متعادل هستید، راید 15 کفش مناسب شماست. جلوی پا بسیار انعطاف پذیر و انتقال سواری فوق العاده نرم دارد.

Saucony Ride همیشه یکی از با ثبات ترین کفش های محبوب ورزشی در هر به روز رسانی بوده است. هر Ride حسی بسیار شبیه به مدل قبلی خود داشت: نسخه‌های مختلف تغییرات جزئی به سمت تکامل داشتند و ثبات چیزی بود که Ride به آن معروف بود.

عکس کفش ساکونی راید ۱۵ زنانه

مقایسه نسخه جدید و قدیم کفش رانینگ ساکونی راید زنانه

ساکونی راید دقیقا مشابه بروکز گوست و نایک پگاسوس تافته ی جدا بافته‌ی این کمپانی ژاپنی است که همانند رقبای خود ثبات نسبی آن ها حفظ شده بود. شما همیشه می دانستید که در هنگام خرید آن چه چیزی به دست خواهید آورد. همه اینها با راید 15 تغییر می کند.

Saucony به وضوح ریسک بزرگی را با راید 15 پذیرفته است، اما این رویکرد غیرمعمول «ریسک یا میبریم یا میبازیم» نتیجه داده است. راید 15 بهترین نسخه راید تا به امروز است.

اغلب، وقتی یک مدل شاخص از یک برند تغییرات بزرگ زیادی ایجاد می کند، دیگر کفش غیرقابل تشخیص می شود. این در مورد راید 15 هم صدق می کند، اما چیز بسیار خوبی از آب درآمده. راید 15 همه کاره تر، راحت تر و پرانرژی تر از هر راید قبلی است.

وزن راید 15 بیش از یک اونس کمتر از راید 14 است، دقیقاً 1.3 اونس! من هرگز به یاد نمی آورم که کفشی برای دویدن اینقدر وزن خود را از یک نسخه به نسخه دیگر کاهش دهد.

ارتفاع پشته میانی آن نیز افزایش یافته است. اکنون 35 میلی متر در پاشنه و 27 میلی متر در جلوی پا در مقایسه با 32/24 از Ride 14است. قیمت آن 140 دلار است که 10 دلار افزایش یافته است.

عکس کفش ساکونی راید ۱۵ زنانه

ظاهر کتونی راید ۱۵ زنانه

اولین باری که تصاویر لو رفته از Ride 15 را دیدم، بسیار هیجان زده بودم، زیرا بسیار من را به یاد Endorphin Shift 2، یکی دیگر از مربیان عالی Saucony از سال گذشته انداخت.

وقتی کفش را دریافت کردم و آن را بررسی کردم، شگفتی بزرگ این بود که کفی قبلی PWRRUN+ حذف شده بود و با یک کفی ضخیم PWRRUN+ دیگر جایگزین شد. وقتی با آن راه می رفتم، این کفی جدید باعث شد که کفش جیرجیر کند.

تجربه دویدن با کتونی زنانه ساکونی راید ۱۵

اولین دوی من یک دوی طولانی 20 کیلومتر با سرعت ثابت 4.44 دقیقه در هر کیلومتر بود. راید 15 در آن تمرین بسیار مطلوب بود. به هیچ دوره استراحتی نیاز نداشت ، تناسب عالی بود و سواری به خوبی متعادل بود.

کمی شبیه اندورفین شیفت 2 بود اما به دلیل وزن سبک تر، بسیار پویاتر بود. احساس می کردم خیلی راحت تر می توانم سرعت را بالا ببرم. من حتی در پایان دوی زیر سرعت 3.30 چند سرعت انجام دادم و اصلاً احساس سستی نداشتم.

عکس کفش ساکونی راید ۱۵ زنانه

زیره ی میانی کفش ساکونی راید ۱۵ زنانه

Saucony زیره میانی Ride 15 را با نام PWRRUN به بازار عرضه می کند که از نظر فنی همان فوم موجود در Ride 13 و Ride 14 است، اما واقعاً باید نام آن را با نام دیگری می گذاشتند زیرا کاملاً متفاوت است.

این بسیار شیک‌تر به نظر می‌رسد و از کفه‌های میانی قدیمی‌تر PWRRUN بسیار بیشتر است. تقریباً به نظر می رسد که Saucony درمان "فوق بحرانی" را به آن داده و حباب های هوای ریز را به فوم تزریق کرده است، زیرا هوای بیشتری نیز دارد که کاهش شدید وزن از آنجا ناشی می شود.

شگفت انگیز تر (جایی که راید 15 واقعاً می درخشد) تعادل بین نرمی و سفتی استثنایی است و راید 15 در هر دویدن احساس عالی ایجاد می کند. افزایش ارتفاع پشته آن را برای دویدن طولانی‌تر مناسب‌تر می‌کند در حالی که افزایش بازگشت انرژی باعث می‌شود در تلاش‌های سریع‌تر احساس بهتری داشته باشید.

راید 15 کتانی تمرین روزانه است که می تواند دویدن های طولانی بالای 15 کیلومتر و گاه به گاه کوتاهتر و سریعتر دویدن کمتر از 4.30 در هر کیلومتر را تحمل کند. این یک کفش فوق العاده چند کاربرده به نظر می رسد که می تواند چندین نقش را در چرخش کفش شما انجام دهد.

زیره میانی Ride 15 بسیار ضخیم‌تر از آنچه هست به نظر می‌رسد، زیرا دارای دیواره‌های جانبی برجسته‌ای است که تمام طول کفش را از پاشنه تا انتهای جلوی پا گسترش می‌دهد.

این به شما این حس را می دهد که پاهای شما در قسمت میانی و نه بالای آن قرار گرفته است. به طور طبیعی، این منجر به انتقال‌های سواری بسیار پایدار می‌شود، بنابراین ساکونی راید ۱۵ تقریباً شبیه یک کتونی پایدار سبک است تا یک کفش خنثی.

عکس کفش ساکونی راید ۱۵ زنانه

زیره پایینی ساکونی راید ۱۵ زنانه

کفی ضخیم PWRRUN+ حسی بسیار لطیف و دلپذیر در هنگام راه رفتن با کفش ایجاد می‌کند، اما وقتی سرعت را بالا می‌برید، لطافت اولیه از بین می‌رود و چیزی که به دست می‌آورید یک سواری نرم و متوسط است.

راید 15 نرم‌تر از بسیاری از کتونی های روزانه محبوب از جمله Pegasus 38، Ghost 14، Clifton 8 است. همچنین جلوی پای آن بسیار انعطاف‌پذیرتر است بنابراین طبیعی‌تر به نظر می‌رسد.

زیره بیرونی راید 15 با شیار بلند و عمیق جدا شده خود که از پاشنه پا تا سمت جانبی زیره امتداد دارد، یک صفحه از کتاب Novablast را می گیرد. باعث صرفه جویی زیادی در وزن می شود و باعث نرم شدن بالشتک پاشنه پا می شود.

نوارهای لاستیکی استراتژیک در هر دو طرف عقب و همچنین در جلوی پا وجود دارد. کف کف وسطی زیادی در زیره وجود دارد اما جای نگرانی نیست زیرا نسبتاً مقاوم در برابر سایش است.

عکس کفش ساکونی راید ۱۵ زنانه

استحکام و دوام بالا در ساکونی راید ۱۵ زنانه

من تحت تاثیر دوام قرار گرفته ام. نوارهای لاستیکی پس از 80 کیلومتر آزمایش، به خصوص در قسمت جانبی پاشنه، بسیار خوب مقاومت می کنند. به دلیل وجود فوم میانی چسبنده و در معرض دید، چسبندگی آن عالی است.

عکس کفش ساکونی راید ۱۵ زنانه

بررسی رویه کفش ورزشی ساکونی راید ۱۵ زنانه

رویه راید 15 را می توان در 3 کلمه خلاصه کرد: راحت، امن و سازگار.

دارای یک زبانه است که به آرامی بالشتک و آستین دارد بنابراین هیچ حرکت زبانی در طول دویدن وجود ندارد. زبانه و یقه پاشنه پا نیز به آرامی پوشانده شده اند، بنابراین راحتی مچ پا فوق العاده است. یک شمارنده داخلی پاشنه ساختار و پشتیبانی را فراهم می کند که قفل کردن پاشنه را عالی می کند.

دارای مش مهندسی شده است که هم نازک و هم قابل تنفس است. سوراخ های زیادی در بالای جعبه پنجه ایجاد شده است تا قسمت بالایی آن احساس سبکی و تنفس داشته باشد، حتی اگر یک آستین داخلی دارد.

تسمه های اضافه شده جدید به قسمت بالایی راید 15، تسمه هایی هستند که از دو طرف جانبی و میانی قسمت میانی پا بیرون زده اند (یکی در هر طرف) تا پوشش مطمئن تری را در اطراف پا ایجاد کنند. این تسمه‌های جدید مانند یک جذابیت عمل می‌کنند و من احساس می‌کنم که این تسمه‌ها را در بسیاری از نسخه‌های آینده Ride خواهیم دید.

سایزبندی در راید ۱۵ استاندارد است. قسمت میانی و جلوی پا جادار و مناسب است، اما نکته مهم این است که حتی برای پاهای بسیار باریکی مانند پای من، هنوز احساس ثبات و امنیت میدهد.

عکس کفش ساکونی راید ۱۵ زنانه

جمع بندی در مورد کفش ورزشی زنانه Saucony Ride 15

راید ۱۵ سطح را بالا برده و استاندارد جدیدی را برای مربیان روزانه متوسط و خنثی ایجاد کرده است. دارای بالای استثنایی، تطبیق پذیری مربی روزانه کتاب درسی و درجه بالایی از ثبات است.

من به پیش بینی خود اطمینان دارم که Saucony بیشتر از هر نسخه قبلی راید، ساکونی راید ۱۵ را خواهد فروخت. این کفش رانینگ نرم‌تر، راحت‌تر، بالشتک‌تر و همچنین سرزنده‌تر از هر یک از مدل‌های قبلی خود است.

چه در حال آهسته دویدن، بالای 6 دقیقه در هر کیلومتر، یا سریع تر و با سرعت کمتر از 3 دقیقه در هر کیلومتر، راید ۱۵ مرا تحت تأثیر قرار داد. در حال حاضر، اگر به جزیره ای می رفتم و فقط می توانستم یک کفش ورزشی متوسط روزانه با خودم بیاورم، راید ۱۵ را انتخاب می کردم.

وزن زیر ۲۴۰ گرم راید ۱۵ زنانه همراه با سواری پر جنب و جوش آن را به یک کتانی روزانه واقعاً ویژه تبدیل می کند. این یک حس مدرن است که سرگرم کننده است و هیچ نقص عمده ای ندارد

برند
Saucony
مدل
Ride 15
SKU
S10729-۴۵
مناسب سطوح
جاده آسفالت، سنگ‌فرش، پیست، سالن و پارکت، شن نرم
مناسب سرعت
پیاده روی، نرم دویدن، دویدن تمپو یا نیمه سرعتی
مناسب مسافت
طولانی تا نیمه ماراتن
مناسب برای نحوه فرود پا
heel, midfoot, forefoot
زاویه مچ پا
پرونیشن خنثی، پرونیشن، سوپینیشن
باشتک
دارد
انعطاف پذیری
متعادل رو به سفت
کالکشن
Ride
متریال
الیاف مش مشبک
تنفس پذیری
نسبتا کم
عرض و پهنا
در ۲ مدل معمولی و پهن عرضه شده
وزن هر لنگه
۲۳۱ گرم در سایز ۳۸ زنانه
ارتفاع جلو پا
۲۷ میلی متر
ارتفاع پاشنه
۳۳ میلی متر
اختلاف ارتفاع پاشنه تا پنجه
8 میلی متر
تاریخ عرضه
2022
موارد استفاده
استفاده روزمره، دویدن
تعداد رنگ
10

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط